Cep: 0532 120 0498 / Mail: info@istanbulkamp.com

Şirket Organizasyonu

 

ŞİRKET ORGANİZASYONLARI

Motivasyon Çalışmaları

İş dünyasındaki şirketlerin başarısı, çalışanların bireysel başarılarının yanı sıra; takım olma duygusunun çalışanlar arasında ne kadar özümsendiğine de bağlıdır. Son yıllarda şirket yöneticileri outdoor etkinliklerinin; katılımcılarda özellikle motivasyon ve özgüven, ekibin bütününde ise birlikte başarma duygusu yarattığını gözlemlemektedir.

Şirketin iş koluna, çalışanların profiline, yöneticinin hedefine bakarak şirketlere özel senaryolar oluşturmaktayız. Etkinlik sürecinde uygulanacak aktivitelerin süresi, içeriği ve zorluk derecesi; şirketinizin ihtiyaç ve hedeflerine göre birlikte konumlandırıyoruz.

Oluşturulan senaryolar da çalışanların tecrübe etmesini istediğiniz durumlar aktiviteler yardımıyla yaratılır ve bireyin ya da ekibin bu durum ile baş etmesi sağlanır.

Birey ve Takım Olmak

Outdoor etkinliklerinde uygulanan aktiviteler ile birey hem etkilenen hem etkileyen kişi durumundadır. Oluşturulan senaryolarda çalışanların tecrübe etmesini istediğiniz durumlar aktiviteler yardımıyla yaratılır ve bireyin ya da ekibin bu durum ile baş etmesi sağlanır.

Maksimum Performans

Outdoor etkinliklerinde uygulanan aktiviteler ile birey hem etkilenen hem etkileyen kişi durumundadır. Bu etkinliklerle katılımcılar yaş, cinsiyet, unvan gibi ayrımlardan arınarak, çalışmalarda sağlayabilecekleri maksimum katkıyı sunabilmeleri hedeflenmektedir.

Sizin Şirket Planınız

Sizde şirketiniz, departmanınız ve iş yeriniz için farklı outdoor seçenekleri oluşturmak ve takım ruhunu güçlendirmek için bizimle irtibata geçin.

Barbekü Partileri
Doğa Yürüyüşleri
Piknik Organizasyonları
Konaklamalı Paketler
Özel Projeler
Oryantiring
Takım Ruhunu Oyunları
Zihni Rahatlatma
Motivasyon Etkinlikleri
İşbirlikli Çalışma
Senaryolu Aktiviteler
Survivor Macera Oyunu

You are donating to : İstanbulkamp

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...