Ekibimiz

Murat TONBUL – Kurucu 
2002 – 2004 yılları arasında Mali Müşavirlik, 2006 – 2008 yılları arasında Şile Beledsiyesinde Proje Koordinatörlüğü yaptı. 2008 – 2009 yıllarında İstanbulkamp’ı kurdu. Halen İstanbulkamp’ın Genel Koordinatörlüğünü yürütmekte.

 

Esin TONBUL – Kurucu 
1998 – 2002 yılları arasında çeşitli kurum ve kuruluşlarda muhasebe ve finans müdürlüğü yaptı. 2002 yılından beri kendi anaokulunu işletmekte. 2009 yılından beri İstanbulkamp’ın hem kurucusu hemde eğitim koordinatörlüğü görevini yürütmekte.

 

Namık EKİN – Survivorİstanbul Koordinatörü 
Eski Emekli SAT Komandosu olan Namık Hoca, 2011 yılında İstanbulkamp’ın gerçekleştirdiği Survivorİstanbul projesinin koordinatörlüğü görevini yürüttü. Halen Judo Milli Takımının başında ve İstanbulkamp’ın bazı projelerinde deneyimlerini paylaşıyor.

 

Taner ERASLAN – Kamp Outdoor Sorumlusu
IT Uzmanı ve Outdoor konusunda çeşitli eğitimler almıştır, doğa aşığı kamp sorumlumuz. Özellikle son yıllarda Ofroad merakı üzerine Endur0 Motor ve Suzuki Jip edinip doğada eşsiz kampçılık deneyimleri yaşamaktadır. Bu deneyimlerini İstanbulkamp çatısı altında konuklarımızla paylaşmaktadır.

 

 

Mücella KONYA – Doğal Ürünler Sorumlusu
2009 yılından beri kampımızın doğal ürün atölyelerinin eğtimciliği görevini yürütmekte. Özellikle ekmek atölyesinde çocukların hayranlık duyduğu Mücella Teyzeleri  .

 

Fatma BÜLBÜL – Kamp Eğitim Koçu
2010 yılından beri Kamp Eğitim koçu olarak görev yapmakta. Drama atölyelerini yönetmekte. Aynı zamanda anaokulu öğretmeni.

 

Sude Hoca – Kamp Eğitim Koçu
2011 yılından beri Kamp Eğitim koçu olarak görev yapmakta. Marmara Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisidir. . Dağcılık, kaya tırmanışı ve doğa yürüyüşleri ve survivor oyunlarını koordine etmekte.