Neden İstanbulkamp

Çocuk Kampları

 

Çünkü İstanbul’un içinde olan tek kamp merkeziyiz.
Çocuğunuz kampta doğanın tam ortasındayken, 45 dakika da kamp alanımıza gelebilir, kahvemizi içip geri dönebilirsiniz. Diğer şirketler gibi kamplarımızı Antalya, İzmir, Bolu gibi en yakını 3 saat mesafede olan mekanlar da yapmıyoruz.

•Çünkü kamp ücretlerimiz diğer kamp aktiviteleri yapan şirketlerden %50 daha uygun.
Biz kamplarımızı kendi tesisimizde ve kendi doğup büyüdüğümüz yöremizde gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden diğer şirketlerin tesislere verdikleri kiralama maliyetlerimiz yok. Kaliteli hizmeti çok daha ekonomik olarak sizlere sunuyoruz.

•Çünkü İstanbulkamp kurucularından olan Esin TONBUL eğitim sektörünün içinde ve halen faaliyetine devam eden butik bir Anaokul sahibi.
12 yıllık eğitim tecrübesi olan kurucumuz, çocukların sorumluluğunun ne kadar önemli olduğunu ve ailelerin beklentilerini çok iyi bilmekte ve kamp programını buna uygun şekilde hazırlamakta.

• Çünkü çocuğunuzu kampa göndermek için sadece Sömestre ve Yaz Tatillerini beklemenize gerek yok.
İstanbulKamp 365 gün kamp sloganıyla yola çıkmış ve hafta sonları da farklı kamplar ve organizasyonlar gerçekleştiren bir kamp merkezidir. Sizde çocuğunuz ve doğa sever birkaç dostunuzla hafta sonları konaklamalı kamplarımıza katılabilirsiniz.

•Çünkü biz kamplarımızı Doğanın Tam Ortasında gerçekleştiriyoruz.
İstanbulkamp beş yıldızlı otellerde gerçekleştirilen kamplardan değildir. Biz ayağınızı odanızdan yada karavanınızdan dışarı attığınızda direkt doğayla bağ kurduğunuz bir ortamda kamp yapıyoruz.

•Çünkü İstanbulKamp çocuğunuzun doğayla bağ kurmasını sağlama misyonunu üstlenmiş bulunmaktadır.
Tüm dünyada yapılan araştırmalar doğanın çocuklar üzerinde olumlu etkiler doğurduğunu göstermektedir. Doğadaki deneyimler çocukların matematik, fen, sosyal bilimle, görsel sanatlar gibi derslerde daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Ancak biz bununda ötesinde; bu deneyimlerin çocuklarımızda sınavlarla ölçülemeyecek değişimler meydana getireceğini biliyoruz. Ve işimizi bu ciddiyetle yapıyoruz.

•Çünkü biz İstanbul’un kamp ve aktivite merkeziyiz.
12 milyonluk İstanbul’da çocuklarınıza önemli doğa deneyimleri yaşatacağınız tek kamp alanıyız. Biz bir köyün içinde ve deniz kenarında bir koyun ortasındayız. Halen köyümüzde köy fırınları yanmakta, köy ekmekleri yapılmakta, halen sütümüzü ahırda sabah sağılan inekten alıp içiyoruz, halen yumurtalarımız kümesteki tavuklarımızdan geliyor ve halen tüm şehirleşmeye rağmen dört mevsimi gözümüzle göre göre yaşıyor.