Restaurant

restorant6Restoranımız denize sıfır konumda olmakla birlikte 80 m2 kapalı alana,  40 ile 60 kişilik oturma kapasitesine sahiptir.  Yaz ve bahar aylarında yoğunlukla kullandığımız restoran balkonumuz 20 masa kapasitesine sahiptir.

Restoranımız eski bir balıkçı kasabası konseptinde olmakla birlikte hem lüksü hemde nezih bir salaşlığı yansıtmaktadır.

restorant

Özellikle kış aylarında yanan varil sobamızın üstünde kızarttığımız ekmekler ve demlediğimiz çayımız siz misafirlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır.

Akşamları yanan şöminemiz karşısında içilen keyif kahveleri ise size bu mekanın unutulmaz anılarını yaşatmaktadır.

restorant2Kış aylarında sürekli açık olmayan restoranımız özel günlerde, şirket ve kamp aktivitelerinde gelen grupların isteği doğrultusunda bir konseptle faaliyet göstermektedir.

Sürekli çalıştığımız müzisyenimiz (klavye) ve gitaristimiz sizlere, mumlar eşliğinde inanılmaz keyifli anlar yaşatmaktadır.

restorant3

Restoranımızda kullandığımız ürünlerimiz mümkün olduğunca köyümüzdeki köylülerimizin bahçesinden tedarik ettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır. Şilede bulunan balıkçımız ise siz misafirlerimize en taze balıkları tedarik edip sofranıza sunmamızı sağlamaktadır.

restorant4Organizasyonlar doğrultusunda düzenlediğimiz restoranımızda romantik bir akşam yemeğinden karavanaya, barbekü partilerinden ızgara balık gecelerine kadar bir çok farklı ambiyansta  sizlere hizmet vermektedir.

Sizleri yılbaşı, sevgililer günü, bayramlar gibi özel günlerde ve şirket motivasyon ve eğlence gecelerinde ve aile toplantılarında  restoranımıza bekleriz.
restorant5