Paintball

paintball3

 

Paintball dünyada çok revaçta olan bir spor dalı olmasına rağmen ülkemizden son yıllarda, bilinmekte ve oynanmaktadır. Bir çok farklı açık ve kapalı paintball sahası bulunmasına rağmen biz farklı bir paintball oyunu anlayışına sahip olarak Stratejik Paintball oynatmaktayız. Paintball sportif bir oyun olması dolayısıyla, biz ekiplerin performansına göre seçilmiş doğanın içinde ve doğayla özdeşleşmiş zorlu parkurlarda stratejik paintball’ı oynamaktayız.

– Biraz yön bilgisi – Biraz kondisyon – Biraz cesaret

– Birazda heyecan stratejik paintball için yeterlidir.

paintball2

Stratejik Paintball
Size verilecek harita ve pusula eşliğinde rakibin kalesini ele geçirme planları yapacağınız, alışılmış paintball oyununun çok ötesinde, yapay parkurlardan uzak, macera ve heyecan dolu bir serüven.

Katılımcılar gerçek bir ormanın içinde takım olabilmeyi başarıp, oluşturacakları strateji ile zamanı ve ellerindeki  kaynakları en iyi şekilde kullanıp galip gelmeye çalışırlar.

Gerçek hayattaki gibi stres yönetimi, liderlik, cesaret, hızlı karar verebilme, pes etmeme, koordinasyon kavramlarını  doyasıya kullanırlar.

paintball1

Paintball organizasyonlarımız grupların özelliklerine göre şekillendirilmektedir. Ve 3 farklı oyun olarak stratejik paintball oynanmaktadır.

PAINTBALL HEDEF ATIŞI

Paintball hedef atışı, şirket organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Hedef tahtalarımıza belli uzaklıklardan oluşturulan grupların puanlama usulü atış yapıp yarıştıkları bir etkinliktir. Stratejik Paintball’a karşılık daha az efor sarf edilen bir aktivitedir. Ancak mücadele ve ekip çalışması en üst düzeyde gerçekleştirilmektedir.

Paintball oyunlarımızı 8-15 kişilik gruplar halinde gerçekleştirmekteyiz. Oyun esnasında oyunculara işaretleyici, boya kapsülü, kask ve kamuflaj verilmektedir.

Oyun 15+15+15 şeklinde gerçekleşmektedir.

Grupların özelliklerine göre oyunlarımızı planlamaktayız.