Hazine Avı

hazine2

Define Avı, diğer ismiyle Hazine avı uygulaması dünyanın dört bir yanında organize edilen bir aktivite. Biz kamp alanımızdaki aktiviteleri gelen grubun yaş, cinsiyet ve pozisyon durumuna göre planlamaktayız. Doğanın tüm özelliklerini kullandığımız bu aktivitede yoğun bir ekip çalışması faaliyeti yürütülmektedir.

hazine3Ortalama 60 kişiye kadar rahatlıkla gerçekleştirilen bu aktivite, ana hedef etrafında kurgulanmaktadır. Uygulama süresi 30 dk – 120 dk kadar ulaşabilmektedir. Zorluk derecesi ve belirlenecek olan stratejide bu etkinlikten şirketin ne beklediğine bağlı olarak değişmektedir.

hazine4

Yılın 365 günü gerçekleştirdiğimiz bu aktivite hem kamp alanımız içerisinde hem de kamp alanımızın dışarısında istediğiniz her hangi bir alanla, amaçlarınız doğrultusunda planlanarak gerçekleştirmektedir.

hazine5

Önemli bir takım oyunu olan Hazine Avı, takımların ekip çalışması, koordinasyon, hız ve önsezi yeteneklerini geliştirdikleri ve kullandıkları bir aktivitedir.

hazine6Sizde bizimle irtibata geçerek kendi şirket çalışanlarınızın özelliklerine göre bu keyifli ve etkili aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

hazine8

hazine7
hazineavi1