Etkinlikler

surkids1

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Meydan İstanbul AVM Türkiye’de ilk defa çocukların eğlenerek yarışacakları cesaret, özgüven ve farkındalıklarının geliştirileceği dev bir organizasyona imza atılıyor.

Meydan İstanbul AVM’nin etkinlik meydanında 450 m2 lik bir alana kurulan, tamamen doğal malzemelerden oluşan Survivor Parkuru’nda 7-11 yaş arasındaki tüm çocuklar ücretsiz katılarak yarıştılar.

Aktivitenin organizatörlüğünü İstanbulkamp, koordinatörlüğünü Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin, Ana Sponsorluğunu ise n11.com ve sağlık sponsorluğunu da Hisar Intercontinental Hospital gerçekleştirdi.

surkids2

Doğaya verdiği önem ve aldığı ödüllerle İstanbul’daki diğer AVM’lerden ayrılan Meydan İstanbul AVM; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin’in katılımıyla, bilgisayarlardan, tabletlerden, yapay alanlardan kurtulup rahat bir nefes alacakları ve hayatlarında daha önce hiç yaşamadıkları deneyimleri yaşayacakları bu organizasyona imza atıyor. Yarışmalar sonucu tüm katılımcılara katılım sertifikası ve finalistlere madalya verildi.

surkids3

Program:
-23 – 24 – 25 Nisan tarihlerinde Birinci Tur elemeleri
-26 Nisan Cumartesi günü İkinci tur (yarı final) eleme oyunları
-27 Nisan Pazar Üçüncü Tur (Final) oyunları

surkids4

ÖDÜLLER
-Birincilik Ödülü  Yaz Doğa Kampı – İstanbulkamp
-İkincilik Ödülü Bisiklet +Kamp Seti – n11.com
-Üçüncülük Ödülü Scooter+Spor Malzemesi – n11.com

surkids5