BAÇO Kamp

EN ANLAMLI BABA ÇOCUK KAMPI 

Baba çocuk kampı daha önce hiç yaşamadığınız duygulardan birini sizlere sunacaktır.

Sevgili anneler babalarımızı biraz kıskanacaksınız ama bu kamp babalarımıza özel bir kamp.

Çocuğunuzla bir ömür boyu hatırlanacak anıları birlikte oluşturun. Onlarda büyüdüklerinde biz babamla küçükken bir kamp yapmıştık diye başlayan hikayeler anlatsınlar çocuklarına.

baco1

Ortak ilgi alanları yaratıp bundan keyif almak ve bunu çocuğa hissetirmek, çocuk ve baba arasındaki ilişkiyi daha da kuvvetlendirecek ve çocuğun gelişimi için önemli bir adım olacaktır. Çocuğunuz babasının farklı yönlerini de modelleme imkanı bulsun.  Sizin oyunlar karşısında aldığınız başarı yada yenilgide sergilediğiniz tutum bir ömür boyu çocuğunuzun kişiliğinde yer edecek örnek modelleri oluşturur.

baco2

Çocuğunuz kaya tırmanışı esnasında zorlanıp vazgeçmek üzere olduğunda babasının “sana güveniyorum, başarabilirsin” sözleri onu hayatının ileriki yaşlarında olacağı gibi o anda da zirveye taşıması ve bunun çocuk üzerinde yaratacağı özgüven başka hiçbir şekilde oluşturulamaz.

Biz kaliteli ve kalıcı bir paylaşım için doğanın tüm yönlerini oyunlarımızda ve mekanlarımızda kurgulayarak kullanıyoruz.

baco3

Biz kamplarımızda sadece iyi vakit geçirmek adına oyunlar oynatıp, eğlenceli yarışmalar düzenlemiyoruz.  Her oyunun çocuk ve baba için bir hedefi ve uzun vadede çocuğa örnek teşkil edecek bir ana fikri var. Bu çerçevede baba ve çocuk bir ömür boyu sürecek özel anıların paydaşı oluyorlar.

Baba-Çocuk kaplarımıza katıldıktan sonra ilk kamp ne zaman diye çocuğunuzla bir birinize soracaksınız.

baco4

Doğa her zaman olduğu gibi yeşili ve kokusu ile sizleri büyüleyecek ve bir ömür boyu çocuğunuzun çevreye duyarlı bir birey olarak yaşaması ve davranmasını sağlayacaktır.

Ba-Ço kampımızda annelerimizden uzakta çamur olmanın ve kirlenmenin keyfini yaşayacağız.

Kampta eğlenceli oyunlardan  zorlu yarışmalara, cesaret gerektiren aktivitelerden atölye çalışmalarına bir çok şey yaşayacağız baba çocuk olarak.

baco6

 

KAMP TARİHLERİ

KAMPA KİMLER KATILABİLİR
Baba Çocuk Kamplarımıza 7-13 yaş aralığında kız yada erkek çocuğu olan tüm baba-çocuklar katılabilir.

KAMPA HANGİ MALZEMELERİ GETİRMEK GEREKİR
Kampa gelirken yanımıza almamız gereken malzemeler; mont, yağmurluk, yeteri kadar iç çamaşırı, çorap, şapka, atkı, bot (lastik çizme), eşofman, yeteri kadar pantolon, su matarası, diş macunu, kişisel temizlik malzemesi, havlu, şampuan, terlik, spor ayakkabısı, sırt çantası.

baco5

KAMPTA YEMEKLER NASILDIR
Yemeklerimiz kampçılarımızın kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip ürünler tercih edilmektedir. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, kampçılarımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

KAMP ÜCRETİNİZ NEDİR
Baba çocuk Kampımızın fiyatı iki kişi dahil ………………… dir. Kamp ücretimizin içinde yemekler, aktiviteler ve konaklama mevcuttur. İkinci çocuk için ………………….. ekstra olarak ödeme yapılır.
Çadır Konaklama isteyenler için kamp fiyatımız ………………. dir. Katılımcılarımız çadırlarını kendileri getirirler.

baco7

KAMPTA KONAKLAMA NASIL YAPILMAKTADIR
Kampta konaklama bungalow odalarda yapılmaktadır. Odalarda Wc, Duş, Kalorifer mevcuttur. Yada kamp alanında kuracakları çadırlarda yapılmaktadır. Kamp alanında açık alanda kullanılmak üzere wc, duş, soyunma kabini mevcuttur.

KAMP PROGRAMI

Cumartesi

09:00 Kamp Alanına Giriş

09:30 – 10:00 Sabah Kahvaltısı

10:00 – 12:00 Zorlu Orman Geçişi – Trekking

12:00 – 13:00 Karavana Öğlen Yemeği

14:00 – 16:00 Survivor Yarışmaları – Baba Çocuk

16:00 – 16:30 Kek – Meyvesuyu

17:00 – 18:00 Atölye Çalışması

19:00 – 20:00 Akşam Yemeği

20:30 – 22:30 Kamp Ateşi Eğlencesi ve Marşmelow Partisi

22:30 Yatış

baco8


Pazar

08:30 Kalkış

09:00 – 10:00 Sabah Kahvaltısı

10:00 – 11:30 Çocuklar Kaya Tırmanışı

11:30 – 12:30 Hazine Avı – Ödüllü

13:00 – 14:00 Öğlen Yemeği

14:00 – 15:00 Diploma Töreni

15:00 – 16:00 Kamptan Ayrılış

baco9